Menu

Archer

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Archer

Výherní Automat Archer Online ZdarmaTématem tohoto výherního automatu od společnosti Playtech je Robin Hood. Robin byl kladným vyhnancem, který se narodil v Anglii ve městě Nottinghamshire a v tomto výherním automatu vystupuje ve svém klasickém zeleném oblečku za doprovodu panny Marion a mnicha. Společnost Playtech při tvorbě tohoto výherního automatu dbala na to, aby do něj byly přidány všechny ingredience, které k prožití tohoto živého dobrodružství budete potřebovat.

Výherní Automat Archer Online Zdarma

 

Automat vám nabídne celkem 243 způsobů, jak na válcích tvořit výherní kombinace. Co se týče grafické stránky, tak na pozadí za válci uvidíte oblohu při západu slunce a do oranžova zbarvenou hladinu jezera s hustým lesním porostem všude kolem. Na válcích se objevují samozřejmě symboly z příběhu o Robinu Hoodovi, kterými jsou například Nottinghamský šerif, panna Marion, mnich a samotný Robin Hood.

Abyste mohli zahájit vaše dobrodružství po boku Robina Hooda, musíte se nejdříve rozhodnout, kolik do tohoto automatu vložíte peněz. Nejnižší povolenou hodnotou mince je 0,01 dolaru a nejvíce mohou mít mince hodnotu 0,25 dolarů. Mimo hodnotu vsazených mincí si můžete nastavit také počet mincí vsazených na každou výherní linii. Počtem vsazených mincí pak bude vynásobena vaše celková sázka. Maximálně je možné si vsadit až 10 mincí na každou výherní linii.

Průběh hry vám usnadní spousta různých funkcí. Například můžete využít automatické hraní, v rámci kterého můžete odehrát 10 až 99 kol bez manuálního roztáčení válců. Automatickou hru ale můžete kdykoli zastavit. Využít je možné také předvolbu pro nastavení maximální sázky.

Speciální herní symboly

Speciálními symboly tohoto automatu jsou wild symboly v podobě hromady zlatých mincí a scatter symboly v podobě zkřížených šípů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti