Menu

Knockout

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Knockout

Výherní Automat Knockout Online ZdarmaVýherní automat Knock Out vám umožní postavit se do ringu a srazit svého protivníka jedním úderem. Tento výherní automat pro vás připravila společnost Fugaso a zahrát si zde můžete o opravdové peníze. Úvod automatu tvoří animace s 3D grafikou a ihned po jeho ukončení se budete moci vydat na svoji cestu uličkou až přímo k okamžitým výhrám. Nenechte se vaším protivníkem zastrašit, protože se s ním potkáte opravdu jen v rámci tohoto automatu a ne v reálném životě.

Výherní Automat Knockout Online Zdarma

 

výherním automatem Knock Out máte šanci využít i wild symbol, spiny zdarma nebo stacked symboly a vaše výhry ještě vylepšit. Vaším jediným úkolem je přemoci protivníka a výhry budou vaše.

Automat vám nabídne nekompromisní pohled na tvrdý život zápasníků, kteří žijí v ringu a jsou obklopeni svými fanoušky a nemohou z tohoto života uniknout, stejně jako vy nebudete moci opustit tento výherní automat. Skvělé zážitky na vás čekají i díky 3D grafice a zápasu dvou boxerů, kteří jsou připraveni dát do vítězství opravdu všechno. Abyste byli úspěšní i vy, musíte roztočit tyto válce a sbírat stejné symboly, které vám vyplatí peněžní odměny.

Funkce automatu

Tento výherní automat se rozkládá na pěti válcích se 40 výherními liniemi. Díky vysokému počtu výherních linií budete mít dostatek příležitostí na získání obrovských výher. Počet výherních linií není flexibilní a nemůžete ho tedy změnit. Nastavit je nicméně možné hodnotu vsazených mincí a počet mincí na každou výherní linii. Pokud je váš herní rozpočet napjatý, klidně roztočte válce s nejnižšími sázkami.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti