Menu

Book of Tattoo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Book of Tattoo

Book of Tattoo Automat Online ZdarmaJe na čase si nechat něco doopravdy vytetovat a vyhrát při tom až 75 000 mincí. Obou těchto věcí dosáhnete jednoduše pomocí výherního automatu Book of Tattoo, který pro vás připravila společnost Fugaso. V tomto výherním automatu máte šanci hrát s 5 válci a až 10 výherními liniemi. Automat ale není určen pro slabé povahy. Musíte mít dostatek trpělivosti, která vás od malých výher postupně přenese až k výhrám, které opravdu budou stát za to. Pokud ale nechcete do hraní vsadit vlastní peníze, můžete si automat vyzkoušet i zdarma. Hrát je možné na jakémkoli zařízení s operačním systémem Android, Windows nebo iOS.

Book of Tattoo Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat vám přinese spoustu návrhů možných tetování. Jednotlivé symboly proto zahrnují přímo umělecká díla vykreslená na lidská těla. Jedná se o symboly slunce, jednorožců, motýlů, draků, lvů, škorpionů, kostlivců, atd.

Estetická stránka tohoto výherního automatu perfektně ladí s jakýmkoli tetovacím salónem. Mezi symboly s nižší hodnotou patří jednoduché černobílé symboly, ale symboly, do kterých je zapojena i jiná barva, vám přinesou mnohem vyšší výhry.

Hodnota symbolů

V tomto výherním automatu máte rozsáhlý výběr sázek, které se mohou pohybovat od 0,40 až do 50,00 mincí. Vsadit si můžete na 5 nebo 6 válců, při tom hraní se šesti válci vám přinese vyšší šance na získání lepších výher. Za zobrazení šesti lebek například vyhrajete jackpot v hodnotě 7500 mincí. Při tom za pět těchto symbolů získáte pouze 2500 mincí. Očekávaná návratnost tohoto automatu je poměrně vysoká a pohybuje se kolem 95,40 %.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti