Menu

Cupids Arrow Eyecon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cupids Arrow Eyecon

Cupids Arrow Eyecon Automat Online ZdarmaPokud máte rádi nepředvídavou povahu boha lásky Amora, tak si rozhodně zamilujete i tento výherní automat online. Tento výherní automat slouží jako oslava všech lidí, kteří věří na pravou lásku a na to, že nalezení toho pravého protějšku je až kýčovitě romantické.

Cupids Arrow Eyecon Automat Online Zdarma

Za tři scatter symboly získáte v tomto výherním automatu tři různé bonusy. Prvním scatter symbolem je srdce vytvořené z obláčku. Za tři tyto symboly se dostanete do sedmého nebe a budete si moci zahrát spojovací bonusovou hru. Aby ale byla tato kombinace scatter symbolů platná, musí se objevit na aktivní výherní linii a musí být vytvořena zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo.

Co se týče úrovně tohoto výherního automatu, tak se jedná o velmi jednoduchou hru. Na válcích pro vás bude připravená celá řada symbolů, které vám vyplatí výhry v závislosti na úrovni vašich sázek. Tvorba výherních kombinací je při tom také velmi jednoduchá. Dalším scatter symbolem je symbol Pick me Scatter, který má podobu létajícího srdce. Pro získání jejich odměny musíte zobrazit na válcích minimálně tři tyto symboly. Tento výherní automat má celkem 5 válců a 25 výherních linií. Ta nejnižší sázka má hodnotu 0,01. Pozadí automatu je světle růžové, což se k automatu skvěle hodí. Mezi symboly patří klasické symboly hracích karet a tematické symboly v podobě srdcí, amorka, šípu a mašliček.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti