Menu

Mega Jack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mega Jack

Hrací Automat Mega Jack Online Zdarma Chcete-li zažít, jaké to je najít hroudy zlata, pak si zahrajte hrací automat Mega Jack. Je inspirovaný kalifornskou zlatou horečkou, tedy obdobím, kdy se do místa s obrovskými nalezišti zlata stěhovalo velké množství dělníků. V té době byla považována těžba zlata za jeden ze způsobů, jak uživit rodinu. Může to však být způsob, jak si vydělávat i dnes.

Hrací Automat Mega Jack Online Zdarma

 

Mega Jack je tříválcový hrací automat s 27 hracími liniemi a pochází z dílny Wazdan Gaming. Má velmi dobře propracovanou grafickou stránku s pozadím, na kterém jsou zobrazeny kaktusy a barevné provedení hry je ve žluté, oranžové a červené barvě. Celkový design si prostě zamilujete. Hraní této hry vám umožní cestovat s Jackem až na divoký západ. Jack vám budě dělat dobrou společnost a bude vám pomáhat se získáváním odměn. S 27 hracími liniemi máte velmi vysoké šance na výhru a výplatu získáte i tehdy, vytočíte-li si i sloupce se stejnými symboly. Vaším úkolem je získat tři stejné symboly z řady citrónů, třešní, pomerančů, hroznů, švestek, melounů, malin, jahod, červených sedmiček, červených býků, nápisů bar, zlatých odznaků a Jacka. Tyto rozdílné symboly vám přinesou jedinečné příležitosti na výhru opravdu velkých částek. Udělejte nemožné, abyste získali tři Jacky, protože tento symbol má ty nejvyšší výplaty.
V této hře není příliš mnoho speciálních funkcí. Jedna se tu ale nachází ve formě wild symbolu. Wild symbol zde představuje symbol Jacka, který může nahradit všechny ostatní symboly a poskytne vám tak více příležitostí na vytvoření hrací kombinace. Ve chvíli, kdy Jack nahradí jiný symbol, spustí krátkou srandovní animaci, kdy jede na býkovi a křičí:„Na zdraví“.

Hrací automat online zdarma Mega Jack má něco pro každého hráče. Jednou z jeho nejzajímavějších funkcí je šance na ztrojnásobení vaší výhry, když se vám podaří vytočit si stejné symboly na všech sloupcích. Tak neváhejte a zatočte válci, abyste získali devět stejných symbolů.
Dalšími atraktivními prvky je široká škála možností sázek a speciální funkce, které pomáhají k dotvoření atmosféry zlaté horečky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti