Menu

Mighty Kraken

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mighty Kraken

Výherní Automat Mighty Kraken Online ZdarmaVýherní automat Mighty Kraken pro vás připravila společnost Casino Technology, aby vám přiblížila příběh o této nebezpečné a záhadné podvodní bestii. Tato obří chobotnice je známá pro své umění potopit i ty největší lodě až na mořské dno. Tento výherní automat vás tak přenese do prostředí moří, kde Kraken pobývá. Na pozadí automatu zahlédnete potopenou loď, která uvízla na mořském dnu. Nad válci pak zbarvené sluneční paprsky do červena připomínají západ slunce. Celá atmosféra automatu je klidná, grafická stránka je jednoduchá a celé herní prostředí je velmi příjemné.

Výherní Automat Mighty Kraken Online Zdarma

 

Doprovodná hudba v tomto automatu je výpravného charakteru. Všichni hráči se tak budou moci cítit jako kapitáni lodi, která se vydala na výpravu za příšerami a je připravena na každou bitvu, ve které půjde o holý život. Odměnou vám ale může být nádherný poklad. Automatová hra je jednoduchá, ale stále vám nabídne úžasné zážitky.

Automat se rozkládá na 5 válcích s 5 výherními liniemi. Před zahájením hry tak musíte nastavit pouze několik málo hodnot. Nejdříve pomocí červeného tlačítka umístěného pod válci nastavte hodnotu vsazených mincí. Také je možné pomocí jiného tlačítka nastavit počet mincí, které chcete vsadit na každou výherní linii.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují klasické karetní barvy, kterými jsou káry, srdce, piky a kříže. Mezi tematické symboly patří kapitán s hustými vousy, kompas, kotva a zvon. Nechybí ani scatter symbol v podobě zlaté harpuny a wild symbol, kterým je samotný Kraken.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti