Menu

The Rat Pack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Rat Pack

Hrací Automat The Rat Pack Zdarma OnlineOpravdu neexistuje velké množství výherních automatů, které postaví do hlavní role zrovna krysy a je k tomu asi dobrý důvod. Pokud ale máte dobrý smysl pro srandu a milujete zvuky šedesátých let minulého století, pak si tento výherní automat od Microgaming zamilujete.

Hrací Automat The Rat Pack Zdarma Online

 

Připravte se na setkání s atraktivními krysími postavami, z nichž všechny pochází z původní skupiny Rat Pack ze šedesátých let. Uvidíte tak Franka Sinatru, Sammy Davise jr. a Deana Martina. Grafická stránka hry je kreslená, aby dobře ladila s jejím humorným tématem. Na pozadí můžete zaslechnout jazz a swing, aby bylo do herní akce přidáno i trošku toho pozlátka.

Hráči mohou roztočením těchto pěti válců se 30 výherními liniemi vyhrát až 30 000 kreditů. Takže pokud máte trošku štěstí a vyhrajete zmíněný jackpot, můžete tu trochu pozlátka přidat i do vašeho života. Výherní automat The Rat Pack obsahuje celou řadu krysích postav a nechybí také celá řada speciálních symbolů. Pravděpodobně tím nejcennějším symbolem této hry je obrázek činelů, které fungují i jako scatter symboly. Navíc hra obsahuje hned dva wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti