Menu

Super Twister

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Super Twister

Hrací Automat Super Twister Online ZdarmaVýherní automat Super Twister je jedním z těch nejzábavnějších a nejnapínavějších výherních automatů zdarma, které jsem kdy hrál. A důvodem není pouze naprosto bezchybný design, ale také zvolené téma a nabízené výhry. Super Twister je v podstatě pětiválcem s 50 výherními liniemi. Počet výherních linií je fixní, takže ho v rámci nastavení není možné změnit. Výši vaší sázky ale můžete upravit použitím dalších možností v rámci ovládacího panelu, který je umístěn ve spodní části herní obrazovky. V podstatě se jedná o výherní automat online, jehož tématem je farmaření. Čeká tak na vás spousta domácích zvířat a zajímavých zemědělských pomůcek, které se na farmách používají. Na hráče ale také čeká bouře s tornádem.

Hrací Automat Super Twister Online Zdarma

 

Na rozdíl od těch pravých tornád vám toto tornádo přinese pouze a jenom štěstí. Hlavním úkolem hráčů je ochránit celou farmu od této bouře včetně všech nemovitostí. Za to se vám farma štědře odmění. Design tohoto automatu je naprosto fantastický. Veškeré animace i grafická stránka je jednoduše úžasná. Podle tabulky výplat obsahuje tento výherní automat celkem 11 symbolů. Všechny symboly vám při tom přinesou různě velké výplaty. Těmi nejčastějšími symboly jsou vědro, seno, větrný mlýn, traktor, přívěs, pes a kráva. Tyto symboly vám vyplatí výhry s nižšími hodnotami. Vyšší výhry získáte za symboly dvou farmářů, kachny a ovce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti