Menu

Dolphin Reef

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dolphin Reef

Výherní Automat Dolphin Reef Online Zdarma

DolphinReef je zábavný výherní automat, který nám přináší společnost NextGen. Tématem tohoto pětiválcového automatu s 20 výherními liniemi jsou delfíni a podmořský korálový svět. Dolphin Reef je zábavným a pestrobarevným automatem online zdarma se skvělou grafikou a animacemi symbolů. Setkáte se zde se symboly delfínů, želv, ryb a truhel s pokladem, které vás nejen vezmou do temných hlubin, navíc vám vyplatí pěkné peníze.

Výherní Automat Dolphin Reef Online Zdarma

 

Wild symbolem je delfín, který se objevuje na válcích 2 a 4 a nahrazuje všechny ostatní symboly včetně scatter symbolu. Ano, přečetli jste si to správně, v tomto automatu nahrazuje wild symbol i symbol scatter. Abyste spustili funkci opětovného roztočení, musíte si vytočit delfína na 2. a 4. válci. Wild symbol se rozroste a nahradí všechny symboly na těchto válcích. Poté se znovu roztočí už jen válce 1, 3 a 5 a budete tak mít díky dvou wild sloupcům mnohem větší šance na výhru.
Když si vytočíte 3 scatter symboly, vyhrajete trojnásobnou sázku. Za čtyři scatter symboly se vaše sázka vynásobí deseti a za pět těchto symbolů získáte stonásobek vaší sázky. Tento výherní automat vám také po každé výhře nabídne bonusovou hazardní hru. Vaše výhry tak můžete zdvojnásobit nebo i zčtyřnásobit.

Abyste se mohli do hlubin moře potopit, musíte nejdříve nastavit vaše sázky. Zvolte počet výherních linií, se kterými chcete hrát, může jich být až 20 a nastavte vaši sázku. Máte možnost vsadit od 0,01 do 2,00 za každou výherní linii. Pro vysoké výhry musíte také sázet vysoko.
Hrajete-li rádi o vysoké částky, můžete jednoduše použít tlačítko max a hru naplno roztočit. Tlačítko autospin je zase skvělou cestou pro udržení hry bez jediného kliknutí a je určen pro všechny, kdo rád sedí a sleduje, jak hra ubíhá a jak vám naskakují výhry. Říká se, že delfíni vždy lidem pomáhají, tak doufejme, že vám tito delfíni napomohou k pořádným penězům ze ztracených truhel s pokladem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti