Menu

Dolphin Reef

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dolphin Reef

Výherní Automat Dolphin Reef Online Zdarma

DolphinReef je zábavný výherní automat, který nám přináší společnost NextGen. Tématem tohoto pětiválcového automatu s 20 výherními liniemi jsou delfíni a podmořský korálový svět. Dolphin Reef je zábavným a pestrobarevným automatem online zdarma se skvělou grafikou a animacemi symbolů. Setkáte se zde se symboly delfínů, želv, ryb a truhel s pokladem, které vás nejen vezmou do temných hlubin, navíc vám vyplatí pěkné peníze.

Výherní Automat Dolphin Reef Online Zdarma

 

Wild symbolem je delfín, který se objevuje na válcích 2 a 4 a nahrazuje všechny ostatní symboly včetně scatter symbolu. Ano, přečetli jste si to správně, v tomto automatu nahrazuje wild symbol i symbol scatter. Abyste spustili funkci opětovného roztočení, musíte si vytočit delfína na 2. a 4. válci. Wild symbol se rozroste a nahradí všechny symboly na těchto válcích. Poté se znovu roztočí už jen válce 1, 3 a 5 a budete tak mít díky dvou wild sloupcům mnohem větší šance na výhru.
Když si vytočíte 3 scatter symboly, vyhrajete trojnásobnou sázku. Za čtyři scatter symboly se vaše sázka vynásobí deseti a za pět těchto symbolů získáte stonásobek vaší sázky. Tento výherní automat vám také po každé výhře nabídne bonusovou hazardní hru. Vaše výhry tak můžete zdvojnásobit nebo i zčtyřnásobit.

Abyste se mohli do hlubin moře potopit, musíte nejdříve nastavit vaše sázky. Zvolte počet výherních linií, se kterými chcete hrát, může jich být až 20 a nastavte vaši sázku. Máte možnost vsadit od 0,01 do 2,00 za každou výherní linii. Pro vysoké výhry musíte také sázet vysoko.
Hrajete-li rádi o vysoké částky, můžete jednoduše použít tlačítko max a hru naplno roztočit. Tlačítko autospin je zase skvělou cestou pro udržení hry bez jediného kliknutí a je určen pro všechny, kdo rád sedí a sleduje, jak hra ubíhá a jak vám naskakují výhry. Říká se, že delfíni vždy lidem pomáhají, tak doufejme, že vám tito delfíni napomohou k pořádným penězům ze ztracených truhel s pokladem.

No comments

Napsat komentář