Menu

Monkeys of the Universe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Monkeys of the Universe

Monkeys of the Universe Automat Online ZdarmaJe na čase věnovat se průzkumu vesmíru a kým jiným by to mělo být, než s těmi nejchytřejšími šimpanzi? Výherní automat Monkeys of the Universe vám pomůže vzlétnout do vesmíru, ve kterém narazíte na spoustu peněz.

Monkeys of the Universe Automat Online Zdarma

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi. Jeho tématem je komiksový sci-fi svět, který je plný vzrušení a dobrodružství. Díky vhodnému počtu výherních linií je navíc tento výherní automat velmi jednoduchý na hraní i pro naprosto nezkušené hráče.

Celým automatem vás bude doprovázet vesmírná grafická stránka a hlouběji do vesmíru vás přenesou také dvě bonusové funkce. S wild symbolem se v tomto automatu ale nesetkáte.

Celý tento výherní automat je velmi atraktivní a hráče dokáže do hry vtáhnout už svým úvodním klipem. Při pohledu na výherní automat si pak můžete všimnout hvězd, blesků a explozí. Na válcích se samozřejmě také nachází velký šimpanz s jeho vlastním týmem.

Před začátkem hry by se každý hráč měl zamyslet nad tím, kolik do hraní automatu chce investovat. Aktivovat můžete všech deset výherních linií najednou a vsadit si od 10 centů až do 50 dolarů. Platí také, že čím vyšší sázky, tím vyšší výhry.

Herní symboly

Scatter symbolem tohoto výherního automatu je křižák. Abyste ale v tomto výherním automatu opravdu vyhráli, musíte na válcích získat pět členů kosmické posádky. Lídrem skupiny je Mega, který má tu nejvyšší hodnotu. Za pět těchto opic si vysloužíte jackpot v hodnotě 5000 kreditů. Ostatními symboly jsou obyčejné hrací karty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti