Menu

Dragon´s Throne

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragon´s Throne

Dragon´s Throne Automat Online ZdarmaJedná se o jeden z těch nejzajímavějších výherních automatů zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti Habanero. Úžasný výherní automat Dragon’s Throne zdarma je naprosto celý inspirován fantazijním světem, ve kterém se můžete setkat s celou řadou mýtických stvoření a najít obrovské poklady. Nečekaně je ale tento výherní automat zaměřen spíše na tu tmavou stránku věcí. Na druhou stranu ale můžete očekávat pomoc od mocných draků, abyste v tomto výherním automatu dokázali veškeré zlo porazit. Pokud se budete s příšerami bít jako pravý válečník, tak budou vaše odměny tak vysoké, že se změníte na jednoho z nejbohatších lidí na světě. Tento výherní automat zdarma patří zároveň mezi ty vizuálně nejpovedenější automaty na trhu. Jeho tmavá a záhadná stránka je vytvořena naprosto dokonale. Využita byla neuvěřitelně kvalitní grafická stránka a skvělé animace. Hráče tak tento výherní automat zdarma dokáže přitáhnout už samotným svým vzhledem.

Dragon´s Throne Automat Online Zdarma

 

Průběh hry je také skvělý, a i když na trhu s výherními automaty naleznete spoustu podobných her, právě tento výherní automat online vám díky extrémně silnému designu nabídne opravdu svěží pocit. Co se týče samotné hry, ta obsahuje pouze souhrn základních a jednoduchých pravidel. K dispozici máte 5 válců a 50 fixních výherních linií. Hodnota vaší sázky tak může být upravena pouze změnou hodnoty vsazených mincí. Pak stačí jen stisknout na tlačítko spin a roztočit válce. Válce automatu jsou pokryty naprosto okouzlujícím souborem symbolů, ale najdete zde i symboly klasické. Ty nejvyšší výhry obdržíte od symbolů tematicky laděných a jackpot tohoto automatu má hodnotu 500 mincí, které můžete získat při každém zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti