Menu

88 Pearls

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

88 Pearls

Výherní Automat 88 Pearls Online ZdarmaJste pověrčiví? Pokud ano, tak jistě znáte moc a sílu některých speciálních čísel a možná znáte i důležitá čísla v čínské kultuře. Číslo 8 je tam považováno za šťastné číslo a do Číny vás také přenese výherní automat 88 Pearls.

Výherní Automat 88 Pearls Online Zdarma

 

Pozadím tohoto výherního automatu jsou dva čínští draci, kteří jsou pokryti zářivou zlatou barvou. Zvukový doprovod je orientálně laděný a zazní zvláště silné údery gongu a jemné tóny flétny. Tento výherní automat ve vás tak vyvolá pocit, jako byste byli obklopeni asijskou kulturou. Lákavý je ale i zvuk cinkajících mincí, který se může změnit na realitu. Stačí si v automatu vytočit nějaké výhry.

Tento výherní automat se rozkládá na pěti válcích se čtyřmi symboly. Počet výherních linií je 50, ale jsou nastavitelné, proto si počet aktivních výherních linií můžete upravit podle sebe. Tento výherní automat má také svoji verzi zdarma, ale pokud chcete, tak si můžete zahrát i s reálnými penězi. Sázky se pohybují od 0,01 do 2,00 kreditů na každou výherní linii. Při aktivování všech výherních linií se tak hodnota celkových sázek pohybuje od 0,50 do 100,00 kreditů.

Podle západních povídek jsou čínští draci nebezpeční, protože plivají oheň. To ale v čínské kultuře neplatí. Draci zde zastupují symbol moci a síly a všem přináší štěstí. Dalšími důležitými symboly tohoto automatu jsou opice, kočky a tygři. Mezi symboly ale patří také symboly hracích karet, které nesou různé barvy a jsou tematicky sladěny s automatem. Narazit můžete na symboly od 9 až po eso.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti