Menu

Sugar Rush Winter

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sugar Rush Winter

Hrací Automat Sugar Rush Winter Online ZdarmaHrací automat Sugar Rush Winter je automatovou hrou, která vás při studených zimních dnech pořádně zahřeje.

Hrací Automat Sugar Rush Winter Online Zdarma

 

Sugar Rush Winter se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi a celá tato hra je založena na nádherném zimním období. Jako symboly jsou zde vyobrazeny jednotlivé bonbóny, které mají oblečené zimní oblečení. Venku možná panuje krutá zima, ale pokud máte vaše kapsy plné peněz a bonbónů, tak vás bude srdíčko pěkně hřát. Použité animace i grafická stránka automatu se postarají o skvělou zimní zábavu, která nebude mít jedinou chybičku.

Symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou stejné, jako symboly ostatních her založených na linii Sugar Rush. Bonbóny zde byly zabaleny, aby byly na zimu připraveny. Jeden bonbón si nasadil čepici a bonbón ve tvaru hvězdy si oblékl šálu. A aby bylo celé téma dovedeno k dokonalosti, tak byly jednotlivé symboly písmen zmrazeny ve sněhu.

V tomto výherním automatu můžete ale také narazit na speciální symboly, jako je například bonusový symbol, scatter symbol a wild symbol. Scatter symbol se nachází v krabici plné srdíček a wild symbol má podobu perníkového panáčka. Bonus pak získáte při zobrazení symbolů růžového muffinu. Když vyhrajete, tak bude vaše výherní kombinace vynásobena sázkou na výherní linii podle vašeho výběru.

Speciální funkce

Perníkový wild panáček může nahradit všechny ostatní symboly mimo bonusových a scatter symbolů. Když se vám podaří získat tři wild symboly v řadě, tak bude na váš účet přičteno 100 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti