Menu

Fire and Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fire and Hot

Hrací Automat Fire and Hot Online ZdarmaPokud máte z pekla štěstí, tak dokážete naprosto vše. Výherní automat Fire’n’Hot vypráví příběh, u kterého se pořádně zapotíte, ale můžete se také stát vítězem. Buďte ale velmi opatrní, protože tento výherní automat je opravdu pekelný. Sbírejte zlaté sedmičky, které se dokážou proměnit na jakýkoli jiný symbol. Díky tomu získáte spoustu výherních kombinací. Například se mohou sedmičky změnit na melouny. Ovocné symboly vám přinesou velmi vysoké výhry. Kdykoli se na válcích objeví sedmička a nahradí jiný herní symbol, zapálí se a změní se na daný symbol. Výherní kombinace můžete tvořit celkem na 5 výherních liniích. Válci nicméně musíte několikrát pořádně zatočit, než získáte ty správné výherní kombinace. Tento výherní automat zdarma vám nabídne opravdu vysoké částky, ale musíte ho udržovat v chodu.

Hrací Automat Fire and Hot Online Zdarma

 

Vysocí sázkaři mohou z tohoto výherního automatu získat až 20 000 kreditů. Maximálně si v tomto výherním automatu můžete vsadit 10 mincí na linii. Kdykoli na válcích získáte 2 až 5 scatter symbolů, aktivujete bonusovou hru. V tomto výherním automatu můžete hrát a sledovat tabulku výplat najedou. Snadno se tak dozvíte, jaké symboly vám vyplatí ty nejvyšší možné výhry. Tento výherní automat zdarma ale nabízí mnohem více. Například čistě hazardní bonusovou hru. Vaším úkolem bude uhodnout tu správnou možnost a odejít s tučnou výhrou. Vaše vyhraná částka se bude ale odvíjet hlavně od výše vaší sázky. Snažte se roztočit válce vždy s tou nejvyšší sázkou, která vám zajistí ty nejvyšší šance na získání výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti