Menu

Joker Cards

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Joker Cards

Výherní Automat Joker Cards Online ZdarmaJoker Cards je výherní automat, jehož tématem jsou hrací karty ve spojení s hracími automaty. Tento výherní automat vypadá jako kasinový stůl, na kterém se hrají karetní hry. Obsahuje celkem 3 řádky, 5 válců a 25 výherních linií. Vaším úkolem zde je rozdat karty, nastavit sázky, vyhrát obrovské částky a užít si tuto žolíkovou hru opravdu na maximum.

Výherní Automat Joker Cards Online Zdarma

 

Za 3 stejné symboly spojené na jedné aktivní výherní linii vyhrajete skvělé částky. Navíc můžete použít i pár speciálních karet a vyhrát tak ve výherním automatu Joker Cards ještě mnohem více.

Speciální symboly

Stejně jako i v jiných běžných karetních hrách je žolík náhradou za všechny ostatní karty. V tomto výherním automatu mohou žolíci ale také utvořit vlastní výherní kombinaci z 5 žolíků a vyplatit vám tak velmi vysoké peněžní částky. S esem můžete v tomto automatu vyhrát až 10 spinů zdarma. Stačí totiž kdekoli na výherní linii zobrazit minimálně tři esa. Za tři esa si zahrajete jeden spin zdarma, za 4 esa si zahrajete 3 spiny zdarma a za 5 es si můžete zahrát 10 bonusových spinů zdarma.

Při hraní výherního automatu zdarma Joker Cards si nezahrajete pouze výherní automat, ale také karetní hru. V případě, že se rozhodnete vyzkoušet své štěstí v tomto výherním automatu, tak se nemusíte nikde registrovat ani nemusíte nic stahovat. Je tak na čase pustit se do hraní a odejít domů s báječnými výhrami.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti