Menu

Wizard Blizzard

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wizard Blizzard

Hrací Automat Wizard Blizzard Online ZdarmaTento výherní automat představuje velmi oblíbenou hru, která podle nejnovějších trendů obsahuje černé kočky, kouzelné knihy, sovy a čarodějnice. Co se týče válců, tak těch je v tomto výherním automatu celkem 5 se třemi řádky a 30 výherními liniemi. Výherní kombinace se v tomto automatu tvoří směrem zleva doprava.

Hrací Automat Wizard Blizzard Online Zdarma

 

Tento výherní automat je zasazen do prostředí zasněženého lesa, který je vidět za válci. Na válcích je pak možné občas zahlédnout kouzelníka, který se sem tam objeví a vyčaruje pro vás jednu nebo i více bonusových funkcí. Černá kočka je wild symbolem, který může nahradit všechny ostatní herní symboly. Počet výherních linií je možné nastavit podle vlastních potřeb na 30, 25, 20, 15, 10 a 5. Každá výherní linie musí mít sázku o minimální výši 0,01.

Herní symboly

Tento výherní automat obsahuje pestrobarevné karetní symboly, které jsou ozdobeny zatočenými ornamenty. Za tyto symboly můžete získat výhry v hodnotě 100x vaší sázky. Automat také obsahuje záhadný zlatý přívěšek, sovu, knihu kouzel a křišťálovou kouli, která má hodnotu 150x vaší sázky. Za samotnou čarodějnici můžete vyhrát až 1000x. Černá kočka se šperkem umístěným na její hlavě je wild symbolem, ale může se objevovat pouze na druhém a pátém válci. Její funkcí je nahradit všechny ostatní herní symboly až na bonusový symbol. Wild symbol může také existující výherní kombinace doplnit a vyplatí vám tak vyšší výhry. V tomto výherním automatu se tak černé kočky nelekejte, protože když vám zkříží cestu zde, bude to pro vás znamenat vyšší výhry. Scatter symbolem je logo automatu, které má hodnotu až 300x vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti