Menu

Rise of Empress

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Rise of Empress

Rise of Empress Automat Online ZdarmaPokud si chcete zahrát výherní automat, který má naprosto realistické pozadí, tak se určitě podívejte na výherní automat Rice of Empress. Stoprocentně vás dostane pozadí tohoto automatu vyobrazující lesní prostředí, které se skvěle hodí k tomuto japonskému příběhu. Celkem budete mít k dispozici 5 válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Draci a jiné bájné symboly vám zanechají tajemnou zprávu doprovázenou štědrými výplatami.

Mezi symboly patří kapři, kteří mají v tomto výherním automatu zdarma funkci scatter symbolů. Mezi bonusové funkce patří tzv. královský výběr, který vám přinese velmi štědré odměny.

Rise of Empress Automat Online Zdarma

 

Zlatí draci jsou wild symboly tohoto výherního automatu, kteří nahrazují všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Pokud tyto symboly zobrazíte zároveň na druhém, třetím, čtvrtém a pátém válci, tak na vás čeká opravdu královská výhra. Pokud je zobrazíte na prvním a čtvrtém válci, tak aktivujete funkci opětovného roztočení pátého válce. Za čtyři symboly devítek a desítek aktivujete funkci královského výběru. V této bonusové hře bude vaším úkolem otevřít jednu ze tří truhlic a odhalit tak svoji odměnu.

Máte tak možnost vyhrát 1 až 10násobek vaší celkové sázky. V tomto výherním automatu zdarma ale můžete využít i dodatečnou wild funkci, která vám přinese ještě vyšší dávku výher. Jako symboly jsou zde vyobrazeni císařovna, válečník a poddaný, kteří vám také přinesou spiny zdarma. Celkem můžete získat 10 mixovaných spinů zdarma, ve kterých vám právě tyto symboly přinesou výhry i z kombinovaných výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti