Menu

Rich Mans Toys

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Rich Mans Toys

Rich Mans Toys Automat Online ZdarmaKolik si myslíte, že pro vás vývojářská společnost Genesis Gaming ve výherním automatu Rich Man’s Toys připravila výherních linií? Podívejte se na tento výherní automat a uvidíte 5 válců a pomyslíte si, že budete moci hrát s 25 nebo maximálně 50 výherními liniemi. Ale to se pletete. Tvůrce tohoto výherního automatu pro vás připravil rovných 100 výherních linií, na kterých se vaše sázky mohou pohybovat od 1 do 1000 mincí. Vysocí sázkaři tak budou přímo v sedmém nebi.

V tomto výherním automatu zdarma ale také existuje spousta vizuálně atraktivních funkcí a prvků. Jedná se sice o jeden z těch nejstarších výherních automatů této společnosti, který dosáhl stáří 10 let, ale jeho průběh hry je stále zajímavý. Jedinou nevýhodou je snad absence jakýchkoli bonusových funkcí. Sice můžete využít funkci automatické hry, ale nemožnost zahrát si žádnou bonusovou funkci vás připravuje o velkou část nabídky moderních automatů. Tento výherní automat byl ale nicméně zveřejněn již před hodně dlouhou dobou, proto je tomuto nedostatku možné porozumět.

Rich Mans Toys Automat Online Zdarma

 

O spiny zdarma a wild symboly ale při hraní tohoto výherního automatu zdarma nebudete ochuzeni. Scatter symbolem je luxusní sídlo tohoto boháče a spiny zdarma získáte vždy, když se scatter symboly zobrazí zároveň na druhém, třetím a čtvrtém válci. Další z hraček tohoto boháče je šampaňské, které nahrazuje všechny ostatní herní symboly. Přesně tak, šampaňské je v tomto automatu wild symbolem. Dále se pak můžete těšit na již tradiční symboly vycházející z názvu tohoto automatu. Na válcích automatu bude spousta sportovních aut, nádherných dam, vířivek a bublinek. Automat tak bude potěšením pro vaše oči a jeho výplaty budou potěšením pro vaši peněženku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti