Menu

Clash of Queens

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Clash of Queens

Výherní Automat Clash of Queens Online ZdarmaPokud se v jednom království o trůn ucházejí dvě královny, tak z toho nemůže nikdy vzejít nic dobrého. Platí to i zde a v tomto případě mluvíme o Alence v Říši divů. Na toto téma vzniklo již několik výherních automatů, ale nám se líbí přístup společnosti Genesis Gaming ke grafické stránce automatu. Automat nabízí vlastní momenty překvapení a tématu odpovídá i samotné jeho pozadí.

K dispozici budete mít celkem 5 válců a 25 výherních linií. Narazit můžete i na naprosto běžné symboly hracích karet s hodnotou od 9 až po eso. Ty nejhodnotnější symboly ale vyobrazují Bílou královnu, Srdcovou královnu, Valihracha a Tydlidum a Tydlidýna. V pravém dolním rohu herní obrazovky se nachází obrovský spirálovitý knoflík, jedná se o knoflík pro roztočení válců. Válce ale v tomto výherním automatu zdarma můžete také roztočit pomocí funkce automatické hry.

Výherní Automat Clash of Queens Online Zdarma

 

Kdekoli se nachází nějaké divy, tam se nachází také magie. Možná právě proto přidala společnost Genesis Gaming do automatu rozšířené pozadí válců. Pozadí se tak může posunovat mírně doprava i doleva, nezávisle na tom, kde se nacházejí válce. Stejná funkce je dostupná u některých výherních automatů společnosti Novomatic, ale společnost Genesis Gaming v tomto výherním automatu zdarma dokázala z této funkce získat maximum.

Vrátíme se zpět k samotné hře, protože ta vám nabídne i jednu úžasnou bonusovou funkci. Touto funkcí je souboj královen a jedná se o funkci zdarma, která bude spuštěna po zobrazení Srdcové a Bílé královny na protějších válcích. Znamená to, že jednu královnu musíte zobrazit na prvním a druhou na posledním válci. Ještě před soubojem si musíte tipnout, která z královen zvítězí. Obě dvě královny pro vás mají připravené překvapení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti