Menu

Machine-Gun Unicorn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Machine-Gun Unicorn

Výherní Automat Machine-Gun Unicorn Online ZdarmaMachine-Gun Unicorn je krásnou hrou, která existuje ve formě výherního automatu zdarma. Jedná se o celkem srandovní hru, ve které vystupuje jako hlavní postava jednorožec s automatickou pistolí. Proto udělujeme za tento šílený nápad vývojářské společnosti Genesis Gaming plný počet bodů. Než se ale na zábavnou cestu tímto automatem vydáte, něco si o něm přečtěte. Automat vám nabídne pouze jednu bonusovou funkci, kterou aktivujete při zobrazení jednorožce na třetím válci.

Tím výrazně zvýšíte počet výher, protože spustíte mini hru, ve které se na válcích bude nacházet spousta zavařovaček. Každá zavařovačka má svoji peněžní hodnotu, která vám bude vyplacena po jejím zničení. Čím více zavařovaček zničíte, tím více vyhrajete. Nyní je tedy naprosto jasné, na co jednorožec svoji zbraň potřebuje. I kdyby se náhodou stalo, že nezničíte žádnou zavařovačku, tak dostanete alespoň malou cenu útěchy.

Výherní Automat Machine-Gun Unicorn Online Zdarma

 

Co je o tomto výherním automatu zdarma možné ještě říci? V podstatě se jedná o pětiválcový výherní automat, který se od ostatních výherních automatů společnosti Genesis Gaming liší nižším počtem výherních linií, kterých je zde pouze 10. Tento počet je ale nastaven fixně a nelze ho změnit.

Hlavním příběhem tohoto výherního automatu je osud fantazijního světa jednorožců, který se ocitl pod útokem zavařovaček. Právě proto potřebujete, aby stál tento bílý jednorožec na vaší straně a pomohl vám postavit se těmto nepěkným příšerám, za jejichž zničení získáte spoustu výher. Vaším úkolem je pouze roztočit válce tohoto automatu a počkat si na bonusovou hru, ve které se skvěle pobavíte a také si pořádně napakujete svoji kapsu. I tak by se ale do tohoto automatu hodilo přidat nějaký další bonus.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti