Menu

Red Panda Paradise

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Red Panda Paradise

Výherní Automat Red Panda Paradise Online ZdarmaCo asi medvídci panda milují nejvíce? Překvapivě se jedná o bambus a milují ho zvláště červené pandy. Právě proto můžete červeného pandu zahlédnout na pozadí tohoto automatu. Tento medvídek panda zde ale nebude sám, přivede spolu spoustu kamarádů. Zahlédnout můžete opici, žábu, kachnu a spoustu dalších symbolů.

Jedná se o velmi jednoduše vypadající automat. Wild symbol představuje pravděpodobně měsíc, ale i když si jeho obrázkem nejsme úplně jisti, nelze si tento symbol splést s žádným jiným. Má na sobě totiž nápis WILD. Scatter symbolem je bambus a i v tomto výherním automatu platí klasická pravidla. Pokud scatter symbol zobrazíte zároveň na posledních třech válcích, aktivujete spiny zdarma. Tento automat si navíc můžete zahrát i na mobilních telefonech nebo tabletech. Nejdříve si ale vyzkoušejte tento výherní automat zdarma.

Výherní Automat Red Panda Paradise Online Zdarma

 

Bonusovou hrou tohoto výherního automatu jsou spiny zdarma s červeným pandou. Během těchto pěti spinů zdarma neutratíte vůbec nic za sázky. Navíc se na wild symboly mohou změnit i jiné symboly a také můžete spiny zdarma prodloužit. Scatter symboly vám přinesou také vlastní výhry. Za tři až pět scatter symbolů získáte od 50 do 650 kreditů. Pro většinu hráčů se jedná o naprosto skvělou výhru. I ostatní výplaty výherního automatu Red Panda Paradise jsou velmi štědré. Platí zde ale také, že jsou k dispozici pouze základní speciální funkce. Nenarazíte tak na žádné hazardní hry nebo progresivní jackpoty. Automat se vám tak může zdát mírně nudný. Hledáte-li ale krátkodobou zábavu s nízkými sázkami, tak se vám tento výherní automat zdarma bude velmi zamlouvat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti