Menu

Thunderbird Spirit

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Thunderbird Spirit

Thunderbird Spirit Automat Online ZdarmaVýherní automat Thunderbird Spirit je naprosto jedinečný. Pro ty, kteří nejsou s tématem tohoto výherního automatu seznámeni, se jedná o automat o domorodých Američanech. Vývojářská společnost Genesis Gaming zvolila v tomto případě kreslenou grafickou stránku a celou kulturu tohoto obyvatelstva tak ukazuje naprosto dokonale. Na jedno zatočení si můžete vsadit sázky pohybující se od 1 do 1000 eur. Vysocí sázkaři si tento automat rozhodně oblíbí.

Jednotlivé symboly kopírují dané téma a jsou také naprosto jedinečné. Běžné herní symboly se zde také nachází v podobě hracích karet od 9 až po eso. A navíc je zde i několik symbolů zvířat, které na vás sem tam odněkud vykouknou. Vyzkoušejte si nejdříve tento výherní automat zdarma a v klidu se ho naučte ovládat.

Thunderbird Spirit Automat Online Zdarma

 

Poté si automat zahrajte s reálnými penězi. Při hraní se soustřeďte hlavně na funkci symbolu lapače snů, který zde zastupuje roli wild symbolu. Scatter symbol má zase podobu spirituálního ptáka. Nejedná se ale o jediné symboly, které vám přinesou výhry. Tím nejhodnotnějším symbolem je totiž symbol hada. Když se tento symbol zobrazí na třetím, čtvrtém nebo pátém válci, aktivuje funkci spinů zdarma s uzamčenými wild symboly. Získáte celkem 10 spinů zdarma, ale nemůžete jejich počet v průběhu hry obnovit. Základní hra tohoto automatu je již od prvního pohledu velmi jednoduchá. Na válcích můžete zahlédnout ryby a želvy, za které vyhrajete až pětinásobek svých sázek. Za symbol bizona vyhrajete 7,5násobek vašich sázek. Když nepomineme bonusovou hru, tak je výherní automat zdarma Thunderbird Spirir opravdu úžasnou automatovou hrou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti