Menu

Leprechaun Tales

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Leprechaun Tales

Automat Leprechaun Tales Online ZdarmaTento výherní automat je jedním z těch nejlepších kousků vytvořených talentovaným týmem společnosti Genesis Gaming. Obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Je možné, že výherních linií je o něco méně, než jsme u výherních automatů zdarma této společnosti zvyklí, ale neznamená to, že by to nějak ovlivnilo jeho výplaty. Mezi symboly tohoto automatu patří zelené a zlaté symboly hracích karet a symboly tematické, které zahrnují například opilce.

V nabídce jsou také bonusové funkce i spiny zdarma, ale pro jejich aktivaci musíte s tímto automatem více spolupracovat. Základní pravidla jsou taková, že před sebou uvidíte kolo štěstí a vaším úkolem ho bude roztočit. Poté pečlivě sledujte, na kterém poli se zastaví šipka, protože toto pole bude označovat vaši výhru. Celkem budete mít k dispozici 30 spinů s násobitelem 5x.

Automat Leprechaun Tales Online Zdarma

 

Minimální sázka tohoto automatu činí 0,25 dolarů a maximálně si můžete vsadit až 250 dolarů. Scatter symbol tohoto výherního automatu zdarma má podobu kotlíku plného zlaťáků. Pokud dokážete získat alespoň tři kotlíky se zlaťáky kdekoli na herní obrazovce, aktivujete funkci spinů zdarma. Mimo spinů zdarma ale získáte také násobitele v hodnotě 3x, 4x nebo 5x.

Co se týče vzhledu tohoto výherního automatu zdarma tak v něm převažuje hlavně zelená barva a jako nevýhodu považujeme příliš mnoho symbolů hracích karet, které jsou zde na úkor symbolů tematických. Pokud se vám ale zelení skřítkové líbí, tak si tento výherní automat rozhodně vyzkoušejte. Stačí kliknout na tlačítko Play now a ihned se můžete pustit do hraní. Budete přímo přesměrování na stránky důvěryhodného kasina, což vám zjednoduší a ulehčí práci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti