Menu

Lion Dance GG

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lion Dance GG

Hrací Automat Lion Dance GG Online ZdarmaAsi by byla opravdová zábava koukat se na lvy pohybující se do rytmu muziky, ale o tom tento výherní automat opravdu není. Tento výherní automat zdarma je o čínské tradici, kdy se lidé převlékají do převleků za lvy a tančí na ulicích. Jedná se o oslavy svátku čínského nového roku a tento výherní automat je stejný jako tyto oslavy.

Automat obsahuje navíc 5 válců, tři řádky a 243 výherních linií. Abyste si tento výherní automat mohli zahrát, není potřeba naprosto nic stahovat. Tento skvělý online výherní automat vám navíc nabídne naprosto autentické prostředí oslav čínského nového roku.

Hrací Automat Lion Dance GG Online Zdarma

 

Řekněme si ale něco také o úžasně vysokých výhrách, které tento výherní automat nabízí. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří červená peněženka se zlatými čínskými symboly, která vám vyplatí opravdu hodně. Scatter symboly jsou v tomto automatu hned dva, prvním je maska lva a druhým jsou dvě rachejtle. První scatter symbol se nachází na prvních třech válcích a druhý scatter symbol se nachází na posledních třech válcích. V automatu nechybí ani spiny zdarma, které aktivujete prvním scatter symbolem. Vybrat si můžete různý počet spinů zdarma s různými násobitely.

Chybět nebude ani wild symbol v podobě lampiónu, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Wild symbol se nachází ale pouze na prostředních třech válcích. To ale není zdaleka vše, tento výherní automat zdarma obsahuje mnohem více bonusových funkcí, díky kterým se při hraní rozhodně nudit nebudete. Navíc je celý automat plný symbolů, které podle Číňanů přinášejí štěstí. Nebojte se své štěstí v tomto výherním automatu zkusit také vy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti