Menu

Gods of Giza

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gods of Giza

Gods of Giza Automat Online ZdarmaLákají vás výherní automaty s tématem vyprávějícím o antických říších? Potom bude pro vás tou nejlepší volbou výherní automat Gods of Giza. Tento výherní automat využívá systému otáčení. Jedná se o naprosto unikátní systém zvaný Otáčející válce.

V tomto výherním automatu zdarma se budou všechny válce otáčet o 360°, což vypadá opravdu skvěle. Otáčení je zastaveno po každých 90° a všechny výherní linie jsou znovu přehodnoceny. Při otáčení válců tak dochází k přehazování symbolů. V automatu budete mít k dispozici 4 válce a 20 výherních linií a jedná se o online výherní automat zdarma, který si není nutné stahovat.

Gods of Giza Automat Online Zdarma

 

Jednotlivé symboly automatu Gods of Giza zahrnují písmena, čísla a antické egyptské bohy. Scatter symbol tohoto výherního automatu má formu nápisu Bonus a za spojením alespoň tří těchto symbolů aktivujete osm spinů zdarma. Při každém spinu zdarma se budou válce otáčet o 90°, a při každém otočení bude tento výherní automat zdarma přehodnocovat všechny výherní linie. Wild symbolem je zde legendární brouk skarab, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů.

Herní plocha tohoto výherního automatu je čtvercová, protože se hraje na poli se čtyřmi válci a čtyřmi řádky. Vsadit si můžete až 10 mincí na každou výherní linii a hodnota mince se může pohybovat od 1 centu až po 1 dolar. Maximální možná celková sázka na jedno zatočení válci je 200 dolarů. Sázky tohoto výherního automatu tak budou spíše vyhovovat hráčům s vyšším herním rozpočtem. Nejlepší bonusovou funkcí automatu je 8 spinů zdarma, při kterých bude aktivní otáčející funkce. V reálu to znamená 32 možností na získání výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti