Menu

Freemasons Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Freemasons Fortune

Hrací Automat Freemasons Fortune Online ZdarmaV tomto pětiválcovém výherním automatu zdarma s názvem Freemasons Fortune zpracovává vývojářská společnost Boomig Games záhadami ověnčené téma templářů. Celé téma graficky znázorňují například kápě a dýky. Tyto symboly naleznete na hracím poli a na okraji válců stojí postava v modrém se zlatou maskou, která pozoruje hráče nastavovat své sázky. Výherní automat je při tom naprosto fascinující, protože jsme se nedokázali dopátrat hodnoty výher, které můžete vyhrát. A vůbec nezáleží na tom, jak moc je tento výherní automat zábavný. Co se týče výše výher, tak někdy nedosáhnete na částku, kterou byste očekávali. Maximální výhry vám pomohou dosáhnout wild symboly a scatter symboly na druhou stranu aktivují 10 extra spinů zdarma, které ale nemají mnoho co nabídnout.

Hrací Automat Freemasons Fortune Online Zdarma

 

Booming Games vždy dokáže dodržet svoji pověst jednoho z nejlepších vývojářů výherních automatů zdarma poslední doby, ale výherní automat Freemasons Fortune vypadá jako naprostá výjimka, která nedokáže uspokojit absolutně žádného hráče. Největší vinu na tom má zřejmě nedostatek příležitostí na získání nějakých významných výher. Hra také po chvíli naprosto ztratí svoji podstatu. Celý koncept zednářů a nevýznamných metafor, který hru doprovází, nedokáže očekávání hráčů splnit. Zvukový doprovod je tak rezervovaný, že vizuální efekty naprosto nezvýrazňuje. Automat neobsahuje téměř žádnou bonusovou funkci, která by opravdu stála za pozornost. Tomuto automatu se zkrátka vyhněte pořádným obloukem, protože bez výrazných možností na získání výher tu není co vidět.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti