Menu

Silver Fang

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Silver Fang

Hrací Automat Silver Fang Zdarma OnlineSilver Fang pojednává o vlkovi lovícímu medvědy, který je v Japonské divočině velmi běžný. Tento výherní automat má 5 válců, 50 výherních linií a téměř působivou 3D grafiku. To dobré, co o tomto výherním automatu musíme říct je, že nabízí volná zatočení, násobitele, stacked wild symboly a nízké sázky, které se nejlépe hodí pro hráče s nízkým herním rozpočtem a příležitostní hráče. Buďte ale opatrní, tento výherní automat online se může stát velmi variabilní.

Hrací Automat Silver Fang Zdarma Online

 

Co se týče přírody, tak jedinými přírodními symboly jsou jelen a vlk. Ostatní symboly představují obecné hrací karty, se kterými se můžete běžně setkat na automatech s video pokerem. Navíc se ve hře objevuje symbol loga hry. Wild symbolem hry je vyjící vlk, který nahrazuje všechny ostatní symboly mimo symbol stopy. Během volných zatočení se wild symboly objevují jako stacked wild symboly.
Když si na válcích vytočíte 3 a více symbolů stopy, získáte 15 volných zatočení s násobitelem pěti. A aby toho nebylo málo, získáte výhru i za scatter symboly, která bude přidána k vašim běžným výhrám. Výhra za scatter symboly může činit až 50 násobek vaší celkové sázky za 5 scatter symbolů stopy. Volná zatočení mohou být také znovu obnovena.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti