Menu

888 Dragons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

888 Dragons

Hrací Automat 888 Dragons Online ZdarmaVýherní automat 888 Dragons je novým výherním automatem s klasickým tématem. Jedná se o hrací automat v asijském stylu, ve kterém narazíte na čtyři různobarevné draky.

Hrací Automat 888 Dragons Online Zdarma

 

Tento výherní automat má celkem 3 válce se třemi řádky a jednou výherní linií. V demo verzi budete mít k dispozici 5000 mincí. Tento výherní automat neobsahuje žádnou bonusovou hru, scatter symboly ani wild symboly. Vyhrát můžete nicméně až 1000 mincí. Stačí na výherní linii zobrazit tři stejné symboly. Tento výherní automat si můžete nejdříve vyzkoušet pomocí jeho demo verze. Štěstí na sebe při hraní nenechá dlouho čekat. Na draky můžete narazit během každého kola a získat tak opravdu obrovské výhry.

Vizuální stránka automatu je vytvořena ve velmi jednoduchém stylu, ale při tom je vytvořena velmi dobře. Celý automat se třpytí a září, takže vypadá velmi ostře a krásně. V celém automatu jde pouze o spojování stejných symbolů a nečekejte tak žádnou interakci. Nejsou zde žádné bonusové funkce, pokud hledáte právě je, tak se raději poohlédněte někde jinde.

Celý tento výherní automat je proveden velmi zdařile a je doprovázený skvělým soundtrackem, který vám připomene dávnou minulost i dračí téma. Abyste vyhráli, tak na válce tohoto výherního automatu musíte umístit stejné symboly. Všechny výherní linie jsou tvořeny náhodně, tak si na tu správnou kombinaci musíte počkat. Jakmile dosáhnete na výherní kombinaci, tak vám bude vyplacena výhra, které se zobrazí na hrací obrazovce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti