Menu

Wild North

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Wild North

Hrací Automat Wild North Zdarma OnlineExistuje spousta rádoby cestovatelů, kteří by dali cokoli za možnost objevovat divoký sever. Přesně to ale můžete udělat ve Wild North, online herním automatu od Play’N’Go. Tak naberte směr k nádherně zasněženým horským vrcholkům v Kanadě, kde budete pohádkově odměněni za spatření divokých rysů, běžících sobů, divokých medvědů, smeček vlků a houkajících sov. Hra také obsahuje nepřeberné množství bonusů s živočišnými tématy jako wild mega symboly, opětovná roztočení, náhodné válce, násobitele a slepé výběry z možností.

Hrací Automat Wild North Zdarma Online

 

Díky sázkám začínajícím od 0,2 mince za zatočení se jedná také o herní automat, který si mohou užít i ti samozvaní odborníci, kteří o cestě do tohoto zasněženého ráje mohou jenom snít. Zábavu tohoto herního automatu si nemusíte nechat ujít, ani když jste venku. Stačí jen použít váš tablet nebo i nejnovější iPad. Představte si některý z nejvyšších světových evergreenů pokrytých od vrcholku po úpatí dokonale bílým sněhem a orámovaných zářivě modrou oblohou přes den a severní září v noci. To je přece ráj, který láká úplně každého. Tamější zvířata jsou také úchvatná, ale mějte na paměti, že v zimním období se tam nenachází příliš mnoho potravy, takže jsou schopná sníst naprosto vše, včetně vás, pokud si nebudete dávat pozor!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti