Menu

Greedy Goblins

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Greedy Goblins

Výherní Automat Greedy Goblins Online ZdarmaVýherní automat Greedy Goblins patří mezi ty nejnovější video automaty vydané společností Betsoft. A tento pětiválcový video automat s progresivním jackpotem a 30 výherními liniemi není nic jiného než impozantní. Jako pokračování populárního Once Upon a Time jsou zde nyní tito goblini a vy toho můžete jenom využít. Greedy Goblins je vytvořen na hvězdné platformě Slots3, takže čekejte interaktivní a zábavnou hru s vysoce kvalitní grafickou stránkou a zvukovými efekty.

Výherní Automat Greedy Goblins Online Zdarma

 

Děj tohoto automatu se odehrává v kouzelném, temném lese. Jakmile se děj začne trošku odvíjet, hra vás naprosto pohltí a na každý váš pohyb ve hře bude dohlížet jeden hladový goblin.
Výherní automat Greedy Goblins je kompatibilní s mobilními zařízeními. Tento 3D mobilní výherní automat na mobilní platformě ToGo od společnosti Betsoft nabízí hráčům stejně interaktivní technologie a vysoce kvalitní design. Jediným rozdílem tak je pouze menší obrazovka. Jackpot v této hře můžete získat za 5 symbolů elfů na jakékoli aktivní linii. Zdá se vám to poněkud obtížné? Jednomu hráči se to povedlo už v prvních 12 hodinách po zveřejnění mobilní verze tohoto automatu. Výherní automat Greedy Goblins je také kompatibilní s operačním systémem Mac. Jelikož se jedná o hru spustitelnou přímo v prohlížeči, tak jediné co pro hraní této hry potřebujete, je váš hráčský účet a připojení k internetu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti