Menu

Stone Age Endorphina

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Stone Age Endorphina

Automat Stone Age Endorphina Online ZdarmaVýherní automat Stone Age se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi a svým tématem vás přenese zpět v čase až do doby kamenné. V té době nebylo žití velmi lehké, ale nyní se ničeho bát nemusíte, protože si můžete tehdejší život vyzkoušet z pohodlí svého domova. Je na čase válce tohoto automatu roztočit a počkat si na jackpot v hodnotě až 500 000 kreditů. Výherní automat má také spoustu dodatečných funkcí, které vám pomohou ulovit více výher nebo například spiny zdarma, expandující symboly nebo hazardní hru.

Automat Stone Age Endorphina Online Zdarma

 

Výherní automaty mohou přenést hráče na jakékoli místo, kam chtějí. Tento výherní automat přenese hráče do nevlídného a studeného prostředí doby kamenné. Válce automatu vypadají jako čerstvě vytesané z kamene s použitými přírodními materiály, jako je lýko, kůže a dřevo. Válce díky tomu mají ale docela fádní výraz, ale při točení válců to naprosto ničemu nevadí.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou ilustrovány a vizuálně jsou velmi přitažlivé. Zobrazují například otisky nástrojů, které v té době lidé používali, a které byly vytvořeny z kamene. Například se jednalo o sekery, luky a šípy, dýky a náhrdelníky s tesáky divokých bestií.

Výplaty tohoto výherního automatu jsou velmi štědré a také budete mít spoustu příležitostí na výhry dosáhnout. Jackpot má hodnotu až 5000násobku vaší sázky a získáte ho za pět symbolů mamuta zobrazeného na jedné aktivní výherní linii. Druhým nejhodnotnějším symbolem je lovec, který vám vyplatí 2000x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti