Menu

Arctic World

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Arctic World

 Arctic World Automat Online ZdarmaArctic World je výherní automat zdarma, který byl inspirovaný tím nejstudenějším místem na naší planetě. Připravte se tedy na opravdovou zimu, kterou vám přinesou symboly přímo z Antarktidy. Narazíte na ryby, led, muže zavinuté do divokých kožešin a další. Je to zkrátka ten nejlepší výherní automat pro horké letní dny, který vás dokáže perfektně ochladit. V tomto výherním automatu zdarma není možné opomenout hodnocení jeho grafického designu, který je jedním slovem chvályhodný. Uvidíte například Eskymáka, který loví ryby pod ledem. Samotná hra si ale zachovává svoji velkou jednoduchost. K dispozici máte celkem tři válce a jednu jedinou výherní linii. Přesně tak, i když má tento výherní automat skvělé vizuální zpracování, ve svém nitru pořád zůstává klasickým kasinovým automatem. A právě proto ho milují jak úplní nováčci, tak i velmi zkušené hráči.

 Arctic World Automat Online Zdarma

 

Podle našeho názoru se jedná o jeden z těch nejveselejších výherních automatů zdarma. Vaše sázky mohou mít různou hodnotu, počínaje od 5 do 100 mincí. Navíc můžete vsadit i dvě mince najednou a svoje výhry tak zdvojnásobit. V tomto hracím automatu online na vás čeká spousta příležitostí na získání výher. Další výhodou tohoto výherního automatu zdarma je, že se drží klasiky. Neobsahuje tak naprosto žádné dodatečné prvky, které by mohly odlákat vaši pozornost. Před vámi budou jen jednoduché válce, které se budou neustále točit. Vaším úkolem je pouze soustředit se na jednu výherní linii. Tabulka výplat je zobrazena na pravé straně herní obrazovky, takže jakmile uvidíte vytočenou výherní kombinaci, můžete si jednoduše dohledat její hodnotu. Navíc se z vás nakonec může stát i velmi bohatý hráč.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti