Menu

Spanish Eyes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Spanish Eyes

Hrací Automat Spanish Eyes Online Zdarma

Jen velmi těžko naleznete lepší automat hru zdarma než je Super Safari od NextGen gaming. 25 hracích linií, čtyři bonusové funkce a skvělá prezentace čeká na ty, kteří chtějí prožít své dobrodružství uprostřed safari a zahrají si tuto hru. Popřemýšlejte o této hře, protože doopravdy nabízí absolutní špičku všeho, co si jen můžete přát.

Hrací Automat Spanish Eyes Online Zdarma

 

Abychom byly naprosto upřímní, upřednostňujeme, když hrací automat nabízí pořádné množství všemožných funkcí. Na výběru nabízených funkcí není nic až tak speciálního, skvělý je ale jejich počet. Vytočte si tři lvy kdekoli na válcích a vyhrajte tři nová zatočení, během nichž se jeden válec změní na wild válec a všechny výhry budou ztrojnásobeny. Získáte-li tři a více safari džípů, spustíte bonusovou volnou hru, kdy budou vaše výhry zdvojnásobeny. Ještě vám to nestačilo? Tak co takhle bonus výběru z ceny? Stačí získat alespoň tři hrochy kdekoli na válcích a budete vyzváni k vybrání jednoho z nich pro získání náhodné ceny. Ani to vám ještě není dost? Máte zde k dispozici také hazardní funkci. Pokud nejste ani teď spokojeni, pak vás asi neuspokojí vůbec nic. I když průběh hry je naprosto skvělý, neměli bychom zapomenout zmínit ani excelentní grafickou stránku automat hry, která je spolu s hudbou a použitými efekty opravdu vynikající. To stejné platí i pro použité symboly.

Ovládání hracího automatu zdarma je naštěstí velmi jednoduchou záležitostí. Začněte nastavením počtu aktivních hracích linií a hodnoty mince. Jakmile budete hotoví, stačí už jen stisknout tlačítko spin a roztočit válce a snad se vám také poštěstí a budete se moci často rozhodovat, zda si zahrát nebo nezahrát hazardní hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti