Menu

Mamma Mia Betsoft

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mamma Mia Betsoft

Výherní Automat Mamma Mia Betsoft Online ZdarmaVýherní Automat Mamma Mia Betsoft Online ZdarmaMamma Mia je pětiválcový 3D video automat se 30 výherními liniemi, který patří mezi Betsoft SLOTS3 online výherní automaty. Stejně jako spousta dalších automatů od této společnosti v něm naleznete naprosto vše, co si každý fanoušek výherních automatů může přát. Těšte se na speciální funkce, veselé a skvěle navržené symboly, živou grafickou stránku a obří výplaty, díky kterým bude vaše hraní opravdu zábavné, zajímavé a výnosné. Jedinou speciální funkcí této hry je možnost uzamčení wild symbolů za dodatečný poplatek pro každé roztočení. Uzamčení wild symbolů zvýší vaše šance na získání výher. I když tato funkce vypadá velmi jednoduše, když budete při jejím používání opatrní, výrazně rozmnoží počet vašich výher. Výherní automat Mamma Mia je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac a Linux, ale v tuto chvíli ještě není dostupný pro mobilní telefony.

Výherní Automat Mamma Mia Betsoft Online Zdarma

 

Automat Mamma Mia je zábavný a jednoduchý na ovládání. Italský přízvuk hlavní postavy a pohodovou doprovodnou hudbu si určitě zamilujete. Hra pracuje s uživatelsky přátelským prostředím, které hráčům dovoluje přizpůsobit si hru svým potřebám. Hodnota mince, celková sázka a počet aktivních výherních linií jsou zřetelně označeny. Tento HD výherní automat byl zkrátka navržen tak, aby vám poskytl hodně zábavy a obrovské výhry. Jelikož se jedná o výherní automatu Betsoft Slots3, nemělo by to pro vás být žádné překvapení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti