Menu

Mermaids Pearl

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mermaids Pearl

Výherní Automat Mermaids Pearl Zdarma OnlineMermaid’s Pearl je výherní automat zdarma od společnosti Novomatic, který je známý pro své návykové vizuální efekty a výherní možnosti. Je založen na fantasy tématu mořských pan, takže bude skvělý pro všechny milovníky podmořských hlubin. Navíc může být velmi štědrý a je naprosto zdarma, což znamená, že nemusíte nic platit ani se nikde registrovat, abyste si tuto hru mohli zahrát. Hra má 5 válců a 9 výherních linií, které vám přinesou řadu výher. Můžete si také vyzkoušet další podobné hry od společnosti Novomatic jako Marco Polo a The Pharaoh II.

Výherní Automat Mermaids Pearl Zdarma Online

 

V této hře budete mít šanci na nabídnutých třech řádcích získat 15 volných zatočení a každou vaši výhru můžete navíc zdvojnásobit nebo až ztrojnásobit. Navíc mohou být zdvojnásobeny či ztrojnásobeny i všechna vaše zatočení. Kdykoli během hry se můžete sami rozhodnout, zda jít do daného rizika nebo si nechat peníze vyplatit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti