Menu

Mermaids Pearl

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mermaids Pearl

Výherní Automat Mermaids Pearl Zdarma OnlineMermaid’s Pearl je výherní automat zdarma od společnosti Novomatic, který je známý pro své návykové vizuální efekty a výherní možnosti. Je založen na fantasy tématu mořských pan, takže bude skvělý pro všechny milovníky podmořských hlubin. Navíc může být velmi štědrý a je naprosto zdarma, což znamená, že nemusíte nic platit ani se nikde registrovat, abyste si tuto hru mohli zahrát. Hra má 5 válců a 9 výherních linií, které vám přinesou řadu výher. Můžete si také vyzkoušet další podobné hry od společnosti Novomatic jako Marco Polo a The Pharaoh II.

Výherní Automat Mermaids Pearl Zdarma Online

 

V této hře budete mít šanci na nabídnutých třech řádcích získat 15 volných zatočení a každou vaši výhru můžete navíc zdvojnásobit nebo až ztrojnásobit. Navíc mohou být zdvojnásobeny či ztrojnásobeny i všechna vaše zatočení. Kdykoli během hry se můžete sami rozhodnout, zda jít do daného rizika nebo si nechat peníze vyplatit.

No comments

Napsat komentář