Menu

Golf Championship

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golf Championship

Hrací Automat Golf Championship Online ZdarmaGolf Championship je tím typem výherních automatů, který vám nabízí spoustu šancí na získání výher. Automat pochází z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming a jeho téma je naprosto zřejmé. Jde o golf. Když už mluvíme o automatu Golf Championship, vývojářská společnost Tom Horn Gaming vytvořila i automat s názvem Soccer Championship, jehož téma je mnohem atraktivnější. Tento výherní automat zdarma působí velmi klidným dojmem, jako v podstatě samotný golf. Na válcích narazíte na koktejly, golfové vozíky a spoustu dalších symbolů týkajících se tohoto elegantního sportu. Naprosto vše vám tak bude připomínat golfové hřiště. Proto, pokud milujete golf, tak nemusíme zdůrazňovat, že si zamilujete i tento automat.

Hrací Automat Golf Championship Online Zdarma

 

K dispozici máte celkem 9 výherních linií, které si zaručeně užijete. Tento hrací automat zdarma totiž není vůbec tak malý, jak se zdá a má definitivně více jak tři válce. Válce jsou pokryty velkou spoustou symbolů, z nichž některé mají i speciální funkce. Soustřeďte se ale na symbol golfového loga, který je scatter symbolem a vyplatí vám 15 spinů zdarma. Maximální výhra z hlavní hry dosahuje až 10 000násobku vaší sázky na linii, ale za pět wild symbolů zobrazených na jakékoli výherní linii vyhrajete dokonce 30 000násobek vaší sázky. Je pravda, že získání pěti wild symbolů je obtížné, ale rozhodně ne nemožné. Tou nejvyšší výhrou nabízenou tímto výherním automatem zdarma je 75 000, což je opravdu, opravdu hodně. Tak si jen představte, jak oblíbený je tento automat mezi online hráči.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti