Menu

Fruit Sensation

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruit Sensation

Hrací Automat Fruit Sensation Zdarma OnlineFruit Sensation je výjimečný video automat od společnosti Novomatic a jelikož se jedná o ovocný automat, téměř všechny symboly zde zastupuje ovoce. Tento výherní automat má 5 válců, 10 výherních linií a 7 různých symbolů. Naleznete zde sladké melouny, zralé švestky, pomeranče, červené třešně a šťavnaté citróny. Navíc je velmi atraktivní. Výherní kombinace jsou vypláceny vždy zleva doprava a maximální výhru v hodnotě 500násobku vaší sázky můžete získat za výherní linii plnou sedmiček. Další vzrušující hry od společnosti Novomatic, které můžete vyzkoušet, jsou Mayan Moons a Sharky.

Hrací Automat Fruit Sensation Zdarma Online

 

Video automat Fruit Sensation nabízí zdvojnásobení i těch nejnižších výher. Navíc zde hráči mají k dispozici i bonusovou hazardní hru, do které mohou vsadit jejich výhry. Zda své výhry riskovat nebo ne záleží na každém hráči. Pokud vás baví ovocné výherní automaty, tak rozhodně musíte vyzkoušet i tento.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti