Menu

Well Of Wonders

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Well Of Wonders

Automat Well Of Wonders Online ZdarmaVýherní automat Well of Wonders vám přinese naprosto jedinečné vizuální zážitky, na které jste na trhu s výherními automaty ještě nenarazili. Tento výherní automat neobsahuje klasické výherní linie, ale místo nich se na herní obrazovce nachází pouze shluk náhodných symbolů.

Automat Well Of Wonders Online Zdarma

 

Tento výherní automat není pro ty hráče, kteří mají v oblibě tradiční výherní automaty. K tradičním automatům má totiž velmi daleko.

Místo jednotlivých válců je na herní obrazovce vyobrazena studna, která po zahájení hry vychrlí jednotlivé herní symboly v podobě kamenů. Kameny se při tom nemusí vůbec nikde točit a jen tak levitují ve vzduchu. Vaším úkolem je najít mezi nabízenými symboly stejné kameny, které vytvoří výherní kombinaci. Pokud se vám to nepodaří, tak budou kameny odebrány a nahrazeny jinými. Když ale výhru získáte, tak stejné kameny zmizí a na jejich místo budou vychrleny nové kameny s vyšším násobitelem výher.

Jak hrát

Tento výherní automat je založen na naprosto nových funkcích, které začínají u výherních kombinací. Hráči musí spojit minimálně tři stejné symboly. Po zobrazení výherní kombinace se jednotlivé symboly rozsvítí a poté zmizí. Na spodní straně studny se nachází kameny s čísly, které znázorňují jednotlivé násobitele, které s každou další výherní kombinací rostou.

Tento výherní automat je zvláštní svým vlastním způsobem a s jistotou můžeme prohlásit, že žádný podobný výherní automat na trhu ještě neexistuje. Jedná se o skvělou a inovativní novinku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti