Menu

Attack of the Zombies

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Attack of the Zombies

Attack of the Zombies Automat Online ZdarmaZombie odjakživa vzbuzovali v lidech zvědavost, ale doposud téměř nikdo s tímto tématem nedokázal spojit výherní automat zdarma. Společnost Genesis Gaming tak využila této příležitosti a přišla s touto novinkou v podobě výherního automatu s tématem zombií, který je zábavný, napínavý a nabízí skvělé výplaty. Při prvním pohledu je vidět, že tento výherní automat má 5 válců a 50 výherních linií.

Grafická stránka je velmi zajímavá a místo strachu ve vás vyvolají přítomné zombie spíše smích. Na pozadí automatu je vidět podivný a strašidelný hřbitov, kde se nachází spousta krypt osvětlených fialovým sluncem. Veškeré grafické prvky jsou ale kreslené. Výsledkem toho je opravdu zábavný a veselý výherní automat se zajímavým tématem a spoustou funkcí.

Attack of the Zombies Automat Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma narazíte na čtyři ženské lovkyně zombií, které mají stejnou hodnotu. Tyto lovkyně mají za úkol ulovit šest jiných zombií, které se nachází v lese. O podobě wild symbolu nemusíte přemýšlet příliš dlouho. Je to mozek, který má podivnou oranžovou barvu. Pravděpodobně má tuto barvu jen proto, aby vypadal pro zombie chutněji. A teď se zaměřme na tu zábavnou část tohoto automatu – bonusové funkce.

Narazit můžete na jednu velmi zajímavou bonusovou funkci s názvem Spiny zdarma s protilátkou. Symbol protilátky se musí objevit na válci číslo tři. Ještě před tím se ale všechny lovkyně zombií musí přeměnit na zombie. Po získání protilátky se jedna lovkyně přemění zpět do normálu a stane se z ní wild symbol, který bude moci nahrazovat všechny ostatní herní symboly. A tím začnou vaše spiny zdarma. Jedná se o opravdu skvělou a promyšlenou doplňkovou mini hru. Z celkového pohledu je tento výherní automat dostatečně ujetý a dostatečně štědrý, aby se zalíbil všem milovníkům zombií.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti