Menu

Sands Of Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sands Of Fortune

Výherní Automat Sands Of Fortune Online ZdarmaVýherní automat Sands of Fortune je kompaktní hrou s 9 výherními liniemi, které jsou rozmístěny na 5 válcích. Ke hraní se budete potřebovat naučit několik málo věcí, protože jinak se vám může stát, že se dostanete do pasti a uvíznete v pyramidě spolu s velmi rozzuřenou mumií.

Výherní Automat Sands Of Fortune Online Zdarma

 

Nezáleží na tom, zda jste v sandálech obutí i s ponožkami. Proti všudypřítomnému písku, který se dostane absolutně všude, se ničím neuchráníte. Jakmile se vydáte na sestup do hrobky, tak si písek do bot nahrnete tak jako tak. Název tohoto automatu je umístěn do levého horního rohu herní obrazovky a vše vám zde bude připomínat téma Tomb Raider z osmdesátých let minulého století.

Herní symboly

Tento výherní automat zdarma obsahuje celkem 10 herních symbolů, které musíte z útrob pyramidy vykopat a odkrýt z nich prach. Nicméně pouze některé z těchto symbolů jsou běžnými herními symboly. Všechny ostatní symboly jsou sladěné s tématem. Těmi běžnými symboly jsou hrací karty Q, K a A. I tyto symboly jsou ale vytvořeny v egyptském duchu, ale zvláštní jsou z jiného důvodu. Na rozdíl od ostatních automatů se zde nejedná o ty nejméně hodnotné symboly ale o ty nejhodnotnější. Například za 5 symbolů esa získáte 2000 mincí.

Za symbol škorpiona získáte 9 mincí. Speciální funkcí tohoto výherního automatu je bonus, který aktivujete získáním tří symbolů chodby. Zde se musíte rozhodnout. Když zvolíte tu pravou chodbu, budete pokračovat ve hře. Tak to jde dál až do chvíle, kdy zvolíte špatnou chodbu a bonusová hra bude ukončena. Poté vám bude vyplacena vaše výhra.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti