Menu

Top Gun

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Top Gun

Hrací Automat Top Gun Online ZdarmaVýherní automat Top Gun pro vás připravila společnost Playtech a naleznete ho na jejích herních platformách. Tento výherní automat vás opravdu dostane. Jeho předlohou je stejnojmenný film a k dispozici zde budete mít celkem 5 válců s neuvěřitelnými 243 výherními liniemi.

Hrací Automat Top Gun Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se připravte na všechny důležité symboly, které odpovídají originálnímu filmu. Nechybí zde Stinger, Jester, Charlie, Iceman ani Goose. Dalšími symboly jsou sluneční brýle a letecké uniformy, ale patří sem také symboly hracích karet, jako jsou například královna, kluk, král nebo eso. Hlavním, a tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je Charlie, který vám vyplatí 1000 mincí.

Speciální herní symboly

Logo tohoto automatu je wild symbolem a za pět wild symbolů spojených dohromady na jedné výherní linii vyhrajete 1500 mincí. Wild symbol také může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Scatter symbolem je letecká bunda, kterou můžete zobrazit na prvním, třetím a pátém válci. Tímto způsobem aktivujete bonusovou hru se spiny zdarma, ve které získáte osm spinů zdarma. Vaše šance na získání ještě vyšších výher vzrostou ještě více při zobrazení wild symbolu psích zápasů.

Tento wild symbol můžete zobrazit v každém spinu a vaší odměnou budou obrovské peněžní částky. Tento symbol aktivuje funkci bojového letadla, které začne na válce střílet rakety. Každý zasažený symbol bude změněn na wild symbol. Celkem je možné zasáhnout až 15 symbolů najednou. Snažte se zasáhnout co nejvíce symbolů, protože každý další wild symbol výrazně zvýší vaše šance na získání astronomických peněžních částek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti