Menu

Fusion Fruit Beat

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fusion Fruit Beat

Automat Fusion Fruit Beat Online ZdarmaVýherní automat Fusion Fruit Beat pro vás připravila společnost Casino Technology. Starší výherní automaty trpěli nedostatkem funkcí i nedostatkem rozmanitosti, za kterou mohly málo rozvinuté technologie. Nyní je tomu právě naopak a ty nejnovější online výherní automaty ve vás dokážou vzbudit opravdový obdiv a respekt. Výherní automat Fusion Fruit Beat samozřejmě patří mezi jeden z nich.

Automat Fusion Fruit Beat Online Zdarma

 

Válce tohoto výherního automatu jsou naplněny zářivými a lesknoucími se ovocnými symboly. Pozadí jednotlivých symbolů tvoří fialové, červené nebo tmavě modré bubliny, které vytváří nádherné efekty odrážejícího se světla. Tmavé pozadí válců pak vyvolává nádherný kontrast. Výherní automat je celkově velmi dobře prezentován a jeho grafická stránka působí čistě a celistvě i při zobrazení na celou obrazovku.

Herní plocha tohoto automatu má velikost 5×3 a obsahuje maximálně 20 výherních linií. Automat obsahuje také ovládací panel, ve kterém si můžete nastavit počet aktivních výherních linií. Tlačítko napravo se postará o roztočení válců. Pod tímto tlačítkem se navíc nachází tlačítko pro utlumení doprovodné hudby a tlačítko pro zobrazení výherního automatu na celou obrazovku. Využít je také možné funkci automatické hry, při které se válce budou roztáčet automaticky.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří wild symboly a scatter symboly s nabídkou neprogresivního jackpotu. Jakmile se pustíte do hraní, bude pro vás tvoření výher opravdovou hračkou. Automat sice neobsahuje tradiční bonusovou hru, ale v nabídce je doplňková mini hra, ve které můžete podstoupit riziko a vaše výhry ještě několikrát vynásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti