Menu

Dwarven Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dwarven Gold

Výherní Automat Dwarven Gold Online ZdarmaVýherní automat Dwarden Gold je výherním automatem s pěti válci, které jsou pokryty trpaslíky jménem Fenthwick, Fillydook, Gibbles a Nibbles. Jejich poklad na vás čeká ukrytý mezi těmito 25 výherními liniemi a vaším úkolem je ho najít. Výherní automat Dwarven Gold je určený pro novou generaci hráčů online video automatů, kteří si náramně užijí jeho skvělé vizuální efekty i vylepšené menu.

Použité animace i grafická stránka s převažující zelenou barvou vyzařuje velmi uklidňujícím dojmem. Hraní na automatu nebude doprovázeno žádným soundtrackem. Zaslechnout můžete pouze mumlání davu lidí. Tento výherní automat neobsahuje bonusovou hru, ale čeká na vás wild symbol s násobiteli a spiny zdarma, které pro vás mají velmi vysoké výplaty. Nejvyšší výhrou z jedné výherní linie je 500x hodnota vaší sázky na linii. Pro některé hráče může být taková výhra zklamáním, ale jiné budou za takovou částku vděční.

Výherní Automat Dwarven Gold Online Zdarma

 

 

Výherní automat Dwarven Gold má rozevírací menu na spodní straně herní obrazovky a v levém horním rohu. Zde si můžete aktivovat až 25 výherních linií a hodnotu vsazených mincí od 0,01 do 5 dolarů. Třetí pole ukazuje aktuální celkovou sázku. Ke hraní můžete také využít funkce automatické hry, maximální sázku a rychlou hru.

Černá kočka funguje jako wild symbol, který může nahradit jakýkoli symbol tohoto automatu mimo scatter symbolů. Pomocí černé kočky tak doplníte neúplné výherní kombinace a získáte mnohem více výher. Symbol truhlice se většinou objevuje jako stacked symbol a vyplatí vám výhry již za dva stejné symboly na výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti