Menu

Jade Charms

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jade Charms

Hrací Automat Jade Charms Online ZdarmaTento výherní automat zdarma vás definitivně okouzlí. Má totiž neskutečnou moc získat si přízeň hráčů výherních automatů zdarma z celého světa. To ostatně dokazuje i jeho početná a stále rostoucí fanouškovská základna. Jedná se v podstatě o napínavý výherní automat zdarma pocházející z dílny vývojářské společnosti Red Tiger. Vývojářský tým této společnosti je jedním z těch nejšikovnějších profesionálních týmů, který má již na kontě řadu úspěšných výherních automatů zdarma. Zároveň patří mezi ty nejznámější tvůrce výherních automatů zdarma inspirovaných čínskou kulturou. I tento konkrétní výherní automat je o Číně a její velmi bohaté kultuře.

Hrací Automat Jade Charms Online Zdarma

 

Konkrétně se tento automat online zdarma zaměřuje na nádherné zelené kameny zvané nefrity. Téměř vše, na co v tomto výherním automatu narazíte, je s tímto drahým kamenem spojeno. Soubor symbolů představuje kolekci nefritových šperků. K tomu navíc narazíte i na symboly s písmeny a čísly, které ale nenabízí tak vysoké odměny ani nemají speciální funkce. Těmi nejdůležitějšími symboly jsou wild symbol, symbol spinů zdarma a symbol násobitele 10x. Všechny tyto symboly vás dovedou ke speciálním funkcím, a jakmile se na válcích objeví, víte, že máte možnost získat ty nejvyšší jackpoty tohoto automatu. Výherní automat Jade Charms zdarma má cekem 5 válců a 20 fixních výherních linií. Abyste si ho mohli zahrát, musíte nejdříve nastavit svoji sázku, která se v tomto výherním automatu zdarma může pohybovat od 1 do 500 dolarů.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti