Menu

Stars Kajot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Stars Kajot

Hrací Automat Stars Kajot Online ZdarmaVýherní automat Stars je tříválcovým automatem s 27 výherními liniemi. Výhry v tomto automatu navíc nejsou hodnoceny ve směru zleva doprava. Tím nejlepším ale je, že můžete vytvořit i několik výherních kombinací najednou a vždy vám budou vyplaceny ty nejvyšší dosažené výhry na každé výherní linii. Pokud se tedy naučíte tento výherní automat ovládat, tak pomocí chytré strategie dosáhnete na velmi vysoké výhry. Jedná se o naprosto jednoduchou a přímočarou hru, bez žádných komplikovaných symbolů. Jedinečné funkce tohoto hracího automatu celou hru všem hráčům také velmi zjednodušují.

Hrací Automat Stars Kajot Online Zdarma

 

Mezi funkce, které ve výherním automatu Stars vynikají, patří wild symbol. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo záhadného symbolu a může tak vytvořit mnohem více výherních kombinací. Pokud se v rámci jedné výherní kombinace objeví jeden wild symbol, bude její hodnota vynásobena 2x. Pokud se v té stejné výherní kombinaci objeví dva wild symboly, bude její hodnota dokonce ztrojnásobena. Za tři záhadné symboly zobrazené na jakékoli výherní linii získáte bonus, který znamená roztočení kola štěstí. Vytočit si je možné násobitele v hodnotě od 10x do 500x, což představuje opravdu masivní výhru. Tímto násobitelem bude nicméně vynásobena pouze hodnota vaší aktuální sázky.

Symboly

Výherní automat Stars obsahuje poměrně běžné herní symboly, které ale hráčům celou hru velmi zjednoduší, zvláště pak naprostým začátečníkům. Mezi symboly tedy patří záhadný symbol, sedmička, meloun, hrozny, bary, zvony, dolary a švestky. Tyto symboly pak doplňují všudypřítomné třešně a pomeranče, které vám vyplatí alespoň jedenkrát hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti