Menu

Joker Dice

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Joker Dice

Joker Dice Automat Online ZdarmaVýherní automat Joker Dice je automatem, který kombinuje karetní hru a hru v kostky. Tento výherní automat vypadá velmi atraktivně a jedná se o velmi zajímavou kasinovou hru, která se rozkládá na 5 válcích, 3 řádcích a 25 výherních liniích. Během točení válců si můžete i hodit kostkou a dosáhnout tak na ty správné výherní kombinace a ty nejvyšší výhry.

Joker Dice Automat Online Zdarma

K tomu, abyste v tomto výherním automatu zdarma vyhráli, musíte získat tři stejné symboly nebo stejné kostky na aktivní výherní linii. Výherní kombinace se tvoří směrem zleva doprava a začínají vždy na válci nejvíce vlevo. Tento výherní automat obsahuje speciální symboly, které vám zajistí ještě vyšší výhry.

Hrdinou tohoto výherního automatu je žolík. Tento symbol totiž slouží k nahrazení všech ostatních herních symbolů a doplnění tak neúplných výherních kombinací. Žolík může sice nahradit kostky, ale za 5 žolíků zobrazených na aktivní výherní linii také získáte tu nejvyšší možnou výhru. Žlutá a červená kostka může dát na válcích dohromady číslo 9 a už za tři takovéto symboly aktivujete bonusovou hru. Konkrétně 3, 4 nebo 5 těchto symbolů aktivuje 1, 3 nebo 10 spinů zdarma.

Jak hrát

Při hraní výherního automatu Joker Dice si užijete hned dvě hry v jedné. Barevné kostky na válcích a kouzelný hudební doprovod vás jistě potěší a vytvoří tak prostor pro spoustu hodin skvělé zábavy. Pokud si přejete hodit kostkami při hraní tohoto výherního automatu zadarmo, tak je to velmi jednoduché. Stačí se podívat po nějakém důvěryhodném serveru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti