Menu

Fortune Turtle

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fortune Turtle

Fortune Turtle Automat Online ZdarmaChcete získat mírné postrčení směrem k vašemu bohatství? Pak byste si rozhodně měli zahrát tento výherní automat. Fortune Turtle je výherní automat zdarma od vývojářské společnosti Genesis Gaming. Název této společnost jakoby byl již zažitým synonymem pro kvalitní grafiku. Není tak divu, že nás Genesis Gaming neustále ohromuje úchvatnými vizuálními efekty.

Symboly tohoto automaty vypadají, jako by se vznášeli ve svém vlastním prostoru a tak vizuálně vytváří jednotlivé válce. V tomto výherním automatu budete mít k dispozici 5 válců a spoustu výherních linií. V podstatě by bylo přesnější říct, že automat neobsahuje žádné výherní linie, ale místo toho zde můžete výherní kombinace tvořit 243 způsoby. Nezáleží tedy na tom, kde se na válcích stejné symboly nachází, stačí pouze, že se nachází na válcích vedle sebe.

Fortune Turtle Automat Online Zdarma

 

Konkrétně tento výherní automat zdarma je příkladem automatu inspirovaného čínskou mytologií. Podle čínské mytologie je právě želva symbolem dlouhého života, zdravého životního stylu a bezpečí. Proto je želva také považována za symbol štěstí. Automat také obsahuje wild symbol a scatter symbol, ale nenachází se zde žádná bonusová hazardní hra nebo jiné bonusové hry. Výherní automat ale pracuje s jednou velmi důležitou speciální funkcí, kterou jsou kaskádovitě padající symboly. Znamená to, že po každé výherní kombinaci použité symboly zmizí a válce jsou pak shora doplněny novými symboly. Může vám to připadat jako Tetris, ale nejedná se doslova o to stejné. Celkově je tato funkce skvělým osvěžením a to platí i o jejích vizuálních efektech. Za tři scatter symboly si navíc vytočíte 10 spinů zdarma. Pokud hráči získají šest mincí, tak si mohou zahrát dva spiny zdarma s násobitelem 2x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti