Menu

Temple Of Isis

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Temple Of Isis

Výherní Automat Temple Of Isis Online ZdarmaVýherní automat zdarma Temple of Isis pomůže hráčům v přesunu časem zpět do doby starověkého Egypta. Jedná se o dobu, kdy ještě bohové žili na zemi a jak napovídá už samotný název, tento výherní automat je o egyptské bohyni Eset. Eset byla považována za matku boha Hora, který je vyobrazován jako člověk se sokolí hlavou a byl božským ochráncem a bohem války.

Výherní Automat Temple Of Isis Online Zdarma

 

Nyní je ten pravý čas na to, připravit se do války. V této válce budete mít spoustu příležitostí k získání velmi vysokých výher, bonusů a dokonce i spinů zdarma.

Pozadí tohoto výherního automatu je naprosto úchvatné. Před sebou uvidíte 5 válců s 25 výherními liniemi, které jsou umístěny do překrásného prostředí. Za nimi zahlédnete pyramidy, které zasahují i do oblasti pod válci. Obloha už je tmavá, protože slunce zde právě zachází za mohutnou Saharskou poušť. Na celé obrazovce to vyvolá zlatavý třpyt, což je právě barva, která je s touto zemí nejvíce spojována.

Herní symboly

Těmi nejběžnějšími hracími symboly, na které na válcích tohoto online výherního automatu narazíte, jsou běžné symboly hracích karet. Jsou to symboly 9, 10, kluk, dáma, král a eso, které s tématem tohoto výherního automatu nemají mnoho co společného. Další symboly ale rozhodně stojí za to. Narazíte například na symbol pyramidy, který zde má funkci scatter symbolu a obsahuje i násobitele výher.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti