Menu

Twinkle

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Twinkle

Automat Twinkle Online ZdarmaHráči výherních automatů milují kouzla, takže pokud do některého výherního automatu přidáte notnou dávku kouzelného prášku, tak si ho určitě zamilují. A to přesně platí i pro výherní automat Twinkle. Tento automat obsahuje 5 válců a 25 výherních linií. Hráči zde mají za úkol přeplout široké moře a dostat se na palubu pirátské lodi. K tomu mohou využít různé pomůcky, jako je například mapa pokladů nebo šavle. Nicméně tou nejdůležitější součástí tohoto výherního automatu je víla. Právě ona může používat magii a pomůže tak hráčům k získání různých bonusů, které tento výherní automat nabízí.

Automat Twinkle Online Zdarma

Při hraní tohoto výherního automatu zdarma vám doporučujeme nasadit si sluchátka. Jeho soundtrack je totiž naprosto kouzelný a výrazně zvyšuje celkový požitek ze hry a napětí z toho, že nikdy nevíte, co se při příštím roztočení válců stane. Vzrušení ze hry je zde vystupňováno právě doprovodnou hudbou, která je její neoddělitelnou součástí.

Speciální herní funkce

Veškeré herní funkce jsou lemované zlatou barvou, která při noční obloze nádherně září. Další velmi výraznou barvou je fialová, která se na herní obrazovce také vyskytuje velmi často a dělá pozadí všem symbolům na herním poli. Ve spodní části herní obrazovky nalevo je umístěno tlačítko s nápovědou, které skrývá veškerá pravidla tohoto výherního automatu i umístění jednotlivých výherních linií. Symbol nádoby v tomto výherním automatu aktivuje dárkový baliček. Tuto bonusovou hru spustíte zobrazením tří různých symbolů zmíněných nádob.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti