Menu

American Gigolo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

American Gigolo

Výherní Automat American Gigolo Online ZdarmaVýherní automat American Gigolo vydala společnost Casino Technology. Tento výherní automat je určen speciálně pro všechny hráče, kteří chtějí zažít nějakou romantiku nebo naplnit svůj život trochou vášně. Celý tento výherní automat je plný smyslných symbolů, které byly navrženy opravdu velmi vkusně. Mimo šance na získání opravdu nádherných peněžních částek se tak hráči mohou těšit i na jiné hodnotné odměny.

Výherní Automat American Gigolo Online Zdarma

 

American Gigolo je původně jedním z nejlepších hollywoodských filmů z osmdesátých let minulého století. Tento film byl propagován Richardem Gerem, který ztvárnil roli mladíka v naprosté nouzi. V té době se stal tento film neskutečným dílem vyjadřujícím obrovské drama a posouvajícím stanovené hranice.

Tento výherní automat chce dosáhnout toho samého, jako jeho filmové ztvárnění. Samotný výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 30 výherními liniemi. Počet výherních linií byl nastaven fixně a znamená to, že hráči nebudou muset jednotlivé výherní linie nastavovat.

Herní symboly

Tento výherní automat vám umožní vsadit si pouze jednu minci na každou výherní linii. Použité symboly možná v některých hráčích vyvolají myšlenky na lásku a na sex. Tím nejhodnotnějším herním symbolem je blonďatá svůdná kráska. Za pět těchto symbolů zobrazených na jedné výherní linii vyhrajete 500 mincí. Sexy brunetka vám za stejnou výherní kombinaci vyplatí 100 mincí. Stejnou výhru získáte i za psího a kočičího mazlíčka. Americký gigolo je v tomto automatu wild symbolem a scatter symbol má podobu srdce vytvořeného z červených růží.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti